HomeBlogTikTokCore Dijital TikTok Ajansı Artık Azerbaycan’da!

Core Dijital TikTok Ajansı Artık Azerbaycan’da!

Core Dijital olarak büyük bir heyecanla yeni bir döneme adım attığımızı duyurmak istiyoruz. Türkiye’de gösterdiğimiz başarıyı ve sağladığımız benzersiz hizmetleri artık Azerbaycan’daki TikTok yayıncılarına da sunacağız!

Neden Azerbaycan?

Azerbaycan, sosyal medya kullanımı ve içerik üretimi açısından büyük bir potansiyele sahip. Genç nüfusun yoğun olduğu bu ülkede, TikTok kullanımı hızla artıyor ve yaratıcı içerik üreticileri kendilerini göstermek için yeni platformlar arıyor. Biz de Core Dijital olarak, bu potansiyeli desteklemek ve Azerbaycan’daki yetenekli yayıncıların global arenada parlamalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Core Dijital’in Hizmetleri

Core Dijital olarak yayıncılarımıza sunduğumuz çeşitli hizmetler ile biliniyoruz:

Keşfet Desteği ve Kişisel Danışmanlık: Ayda en az 7 gün, toplamda 15 saat yayın açan yayıncılarımızın canlı yayın ve videolarını TikTok keşfet bölümünde öne çıkarıyoruz ve kişisel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Haksız Ban Kaldırma: Haksız yere engellenen hesapların tekrar aktif hale gelmesi için destek veriyor ve neden ban yendiğini öğrenip size bilgi veriyoruz.

Ödüllü Yarışmalar ve Turnuvalar: TikTok’un ve ajansımızın düzenlediği Live Pro gibi ödüllü yarışmalara veya turnuvalara katılma imkanı sunuyoruz. Ajansa katıldığınız için kazancınızdan kesinti veya ekstra bir ücret ödemiyorsunuz.

Ekipman ve Nakit Destek: Bireysel kotalarla yayıncılarımıza xDrive yayıncı koltuğu, A kalite ringlight ve Godox arkaplan ambiyans ışığı gibi ekipmanlar sağlıyoruz. Ayrıca, her ay nakit maaş desteği veriyoruz.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Core Dijital ailesine katılmak çok kolay! Profilimizdeki linkten kayıt ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Instagram ve WhatsApp üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Sonuç

Core Dijital olarak Azerbaycan’daki yayıncılara hizmet vermeye başlıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Eğer siz de bir TikTok yayıncısıysanız ve destek arıyorsanız, en iyi TikTok ajansı olan Core Dijital’e başvurun ve bu heyecana ortak olun!

Sevgi ve saygılarımızla,

Core Dijital


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

coredijital
Core Dijital TikTok Ajans Partneri & Influencer Marketing Agency
Copyright: © 2024. Made With Love By Core Dijital