HomeBlogTikTokTikTok’ta Keşfet Nedir ve Nasıl düşülür?

TikTok’ta Keşfet Nedir ve Nasıl düşülür?

TikTok kullanıcıları arasında en merak edilen konulardan biri keşfettir. İçeriklerinizin bu sayfada yer alması için nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek isteyebilirsiniz…

TikTok’ta içerik oluşturan birçok kullanıcının en önemli endişesi, Keşfet sayfasına nasıl çıkacaklarıdır. TikTok Keşfet, kullanıcılara özelleştirilmiş bir video koleksiyonu sunar ve uygulamanın algoritması, geçmiş davranışlarınıza dayalı olarak videoları derleyerek size sunar. Keşfet, diğer kullanıcıların yüklediği videolardan farklı olarak size özel olarak seçilmiş videoları içerir. TikTok’ta Keşfet sayfasında yer almak, videolarınızın kalitesinin tanınması anlamına gelir ve daha geniş bir kitle tarafından görüntülenmenize yardımcı olur. Bu ayrıca, bir TikTok influencerı olmak için bir adım olabilir.

TikTok’ta video içerikleri üzerinden para kazanılamasa da, yüksek etkileşimli videolar ve canlı yayınlarla yüksek kazançlar sağlamak mümkündür. Keşfet sayfasında yer almak, videolarınızın daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olur ve fenomen olma yolunda önemli bir adım olabilir.

Keşfete Nasıl Düşülür?

Aşağıdaki ipuçlarını takip ederek, Keşfette yer alabilirsiniz:

  • Kaliteli içerikler oluşturun.
  • Trendleri takip edin.
  • Etkileşimi arttırın.
  • Videolarınızı kısa tutun ve görsel olarak zengin hale getirin.
  • Niş seçiminizi mutlaka yaparak ona göre ilerleyin.
  • Hashtag (#) ve (@) kullanımını uygun şekilde yapın.

TikTok Keşfet Saati Nedir?

Keşfet Saati: İçeriklerinizi Daha Fazla Kişiye Ulaştırın.

Evet, doğru duydunuz “keşfet saati” var! Daha fazla keşfedilmek istiyorsanız, takipçilerinizin en aktif olduğu saatleri bilmeli ve videolarınızı bu saatlerde yayınlamalısınız. Böylece içerikleriniz daha fazla kişiye ulaşacak.

Hesabınızın keşfete çıkma saatini öğrenmek için hesabınıza giriş yapın, İçerik Üreticisi Merkezi bölümüne gidin ve Analizler>Takipçiler>En Aktif Saatler kısmına tıklayın. Saatler arasında “En Aktif Saatler” yazan saat sizin keşfet saatinizdir.

Core Dijital olarak, düzenli olarak yayın yapan tüm yayıncıları işbirliği yapmak için içtenlikle davet ediyoruz. Sizleri ailemize katılmaya bekliyoruz.

Ajansımıza başvuru yapmak için TIKLAYIN…  


coredijital
Core Dijital TikTok Ajans Partneri & Influencer Marketing Agency
Copyright: © 2024. Made With Love By Core Dijital