HomeBlogTikTok#CoreYeniYıl: Ay’a Ring Light Dikiyoruz!

#CoreYeniYıl: Ay’a Ring Light Dikiyoruz!

Core Dijital, Yeni Yıl etkinlikleri kapsamında bir başka sürprizle daha karşınızda! “Ay’a ring light dikiyoruz!” sloganıyla düzenlenecek mini yılbaşı etkinliğimizde, elmas kazanırken daha fazla katılım hakkı elde edebileceksiniz. Bu etkinlikte şanslı 3 yayıncımız, Astronot Projektör Lamba, Yapay Zeka Destekli Gimbal ve Ring Light gibi değerli hediyeler kazanma fırsatı bulacaklar.

Etkinlik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Yeni yılın getirdiği bu fırsatları kaçırmayın, hem keyifli vakit geçirin hem de değerli hediyeler kazanma şansı yakalayın. Core Dijital olarak tüm yayıncılarımıza ve takipçilerimize keyifli ve huzurlu bir yıl dileriz.

Etkinliğe davet edilen şanslı 3 yayıncımız;

❥ Astronot Projektör Lamba,
❥ Yapay Zeka Destekli Gimbal
❥ Ring Light gibi değerli hediyeler kazanma fırsatı bulacaklar.

18-31 Aralık arası yayın açarak kazandığınız her 10 Bin Elmas 1 Çekiliş hakkı olarak sayılırken, Sıralamada derece elde eden
1. yayıncımız 10,
2. yayıncımız 5 ve
3. yayıncımız 3 ekstra katılım hakkı kazanıyor.

Sıralamayı TikTok içerisinden anlık olarak takip edebileceksiniz. Etkinlikten yanlışlıkla ayrılan yayıncılarımızın katılımı manuel olarak sağlanacaktır.

Yeni yılın getirdiği bu fırsatları kaçırmayın, hem keyifli vakit geçirin hem de değerli hediyeler kazanma şansı yakalayın. Core Dijital olarak tüm yayıncılarımıza ve takipçilerimize keyifli ve huzurlu bir yıl dileriz.
🎉


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

coredijital
Core Dijital TikTok Ajans Partneri & Influencer Marketing Agency
Copyright: © 2024. Made With Love By Core Dijital